Эпоха интернационального образования 

Я хочу тут работать
×

Эпоха интернационального образования 

Компанія “Епоха Інтернаціональної Освіти” була заснована у 2002 року як тренінг-центр з вивчення іноземних мов та освіти за кордоном. За порівняно короткий термін компанія впевнено зайняла своє місце на освітньому ринку послуг і здобула довіру клієнтів, про що свідчить перемога у щорічній церемонії нагородження кращих компаній Києва, яка проводиться щотижневиком “KYIV POST”.

      Кожного року наша компанія впевнено крокує вперед, завойовуючи серця багатьох нових партнерів та дивуючи існуючих цікавими пропозиціями щодо вдосконалення іноземної мови, подорожей за кордон, проведення дозвілля та розвитку дітей. Найконкурентнішою перевагою компанії “Епоха Інтернаціональної Освіти” є постійний розвиток та творчий підхід до кожної справи. Тому всі, хто завітають до нашого тренінг-центру, знайдуть щось більше, ніж просто вивчення іноземної мови.

    Команда компанії “Епоха Інтернаціональної Освіти” складається з висококваліфікованих тренерів, які з творчістю та гумором підходять до виконання улюбленої справи – навчання іноземній мові. І кожна зустріч з нами – це особлива подія, яка перетворюється на свято друзів.